Moja cała rodzina od pokoleń mieszka w Krakowie, więc ogromnym szokiem było to, że ja postanowiłam się przeprowadzić do miasta, które jest oddalone o wiele kilometrów. Przeprowadziłam się do Warszawy, gdzie znalazłam pracę w zawodzie z czego bardzo się cieszyłam. Kilkukrotnie odwiedziłam Gdańsk i stwierdziłam, że ma w sobie ogromny urok. Szczególnie wieczorem.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie apartamentu?

gdańsk apartamentyTo właśnie w Gdańsku przez przypadek poznałam swojego obecnego męża, Wiktora. Wpadliśmy na siebie i wylał na mnie kawę w moim ukochanym mieście jakim jest Gdańsk Apartamenty w ostatnim czasie zaczęły pojawić się ich bardzo dużo. Najciekawsze jest to, że od pewnego czasu można wynajmować apartamenty w Gdańsku. Kiedy chcemy z Wiktorem odpocząć, wyjeżdżamy do Gdańska. Do miasta, gdzie się poznaliśmy. Zazwyczaj istnieje możliwość obejrzenia wnętrza na stronie internetowej. Myślę, że warto to zrobić oraz poczytać opinie gości, którzy już tam byli. W przypadku kiedy planujecie zabrać jakieś zwierzątko, to warto uzgodnić to z osobą, od której będziecie wynajmować apartament, żeby uniknąć nieprzyjemności. Zazwyczaj jest tak, że cena jest podawana za dobę. Myślę, że warto wynająć apartament większą ilością osób, ponieważ zwyczajnie wychodzi to taniej w takiej sytuacji. Gdy na przykład wyjeżdżamy z rodziną do Gdańska, to wolimy wynająć apartament, ponieważ jest tak dla nas wygodniej oraz takie wyjście jest zdecydowanie wygodniejsze dla nas oraz bardziej jesteśmy w stanie zachować prywatność.

Oczywiście apartamenty swoje kosztują. Cena jest zależna od lokalizacji, w której chcemy je wynająć apartament oraz metrażu. Na przykład w Gdańsku im bliżej centrum, tym wyższe ceny i nie ma w tym nic dziwnego. Z tego co mi wiadomo to także ma znaczenie czy jest to nowo wybudowane osiedle czy też nie. Warto także zwrócić uwagę na to, z której strony wasze okna wychodzą i na co, bo to także może mieć znaczenie.