Bardzo dbam o swój samochód. Jego zakup nie był tani i chcę, żeby starczył mi na całe lata. Regularnie poddaje go wszelkim przeglądom i naprawom. Bardzo ostrożnie jeżdżę. Do tej pory to procentuje. Samochód ma już swoje lata i nigdy nie miałem z nim większych problemów ani wydatków. Ostatnio zauważyłem, że zbliża się termin corocznego przeglądu w stacji kontroli pojazdów. Postanowiłem załatwić tą sprawę jak najszybciej i mieć to z głowy.

Gdzie w Łodzi znajdę stację kontrolną pojazdów?

stacja kontroli pojazdów łódźPonieważ nie dawno przeprowadziłem się do nowego miasta, nie miałem pojęcia gdzie w okolicy znajduje się stacja kontroli pojazdów. Swoje poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: stacja kontroli pojazdów łódź i zacząłem przeglądać wyniki. Okazało się, że na terenie Łodzi znajdują się dwie takie stacje diagnostyczne. Postanowiłem skorzystać z usług tej pierwszej, ponieważ znajdowała się blisko mojego miejsca pracy. Mogłem tam pojechać od razu po pracy, ponieważ miała również dogodne godziny otwarcia. Oferowała swoje usługi od godziny 7 do 22. Wybrałem się tam następnego dnia po pracy. Jednakże na miejscu zastała mnie kolejka. Zaparkowałem samochód i podszedłem do najbliższego pracownika z zapytaniem, jak długo może potrwać rozładowanie kolejki. Odpowiedział, że aktualnie mają bardzo duży ruch, ale jeśli sprawa nie jest pilna może zapisać mnie na konkretny dzień i godzinę, i wtedy zostanę szybko obsłużony. Skorzystałem z jego oferty, ponieważ sprawa nie była nie cierpiąca zwłoki. Dwa dni później przyjechałem do stacji z moim samochodem. Znów była kolejka, ale tym razem zostałem obsłużony poza nią. Byłem bardzo zadowolony z takiego profesjonalnego podejścia do klienta. Fachowcy sprawnie zabrali się do pracy. Sprawdzili sprawność kierownicy i układu hamulcowego. Zajrzeli do silnika i pod maskę samochodu. Nie umknęło im również sprawdzenie obowiązkowego wyposażenia auta. 

Byłem bardzo zadowolony z wykonanego przeglądu. Na koniec podbili przegląd i powiedzieli, że samochód jest w bardzo dobrym stanie. Następny przegląd pojazdu mam do wykonania za rok i z pewnością skorzystam z usług tej stacji kontroli pojazdów. Są bardzo otwarci na klienta, a w dodatku pracują u nich prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu.