Właściciele sal weselnych często oferują zainteresowanym nie tylko wynajem miejsca, ale i jego wystrój. Co jeśli każda para młoda preferuję na swoim weselu coś innego? Całe szczęście są sposoby na to, by szybko i łatwo odmienić każdą sale.

Łatwa dekoracja sali – pokrowce na stoły

pokrowiec na stół koktajlowyNie zapominajmy, że właściciele hoteli, którzy wynajmują salę na rożne uroczystości zazwyczaj korzystają z nie w ciągu tygodnia, oferując tam swoim gościom posiłki. Dlatego po każdym weselu, nawet tym z najbardziej szalonym pomysłem na wystrój, musimy przywrócić salę do stanu, w jakim była przed hucznym przyjęciem. Idealnym sposobem na łatwą dekorację są pokrowce na stoliki. Dostępne są w różnych kolorach i w wielu rozmiarach, ważne by dobrać ten odpowiedni pod nasze meble. Zbyt małe pokrowce nie zakryją całego stolika, zbyt duże nie będą go elegancko opinać. Wiele firm oferuje spersonalizowany pokrowiec na stół koktajlowy – taki z nadrukiem logo lub nazwą firmy. Jeśli właściciel lokalu będzie posiadał kilka zestawów pokrowców w różnych kolorach będzie to atrakcyjne rozwiązanie dla wielu zainteresowanych w wynajmie klientów. Każdy z nich będzie mógł dobrać kolor do okazji, którą chce uczcić w danej restauracji. Natomiast właściciel po wyjściu ostatniego gościa z łatwością przywróci sali dawny wygląd. Jeśli sala, w której chcemy zorganizować urodziny lub konferencję nie oferuję wystroju, możemy sami zakupić lub wynająć odpowiednie dla nas pokrowce. Jest to też ciekawe rozwiązanie dla tych z nas, którzy sami mają pomysł na organizację ciekawej imprezy w plenerze. Możemy zorganizować eleganckie przyjęcie, gdzie goście będą mogli gromadzić się wokół ciekawie przystrojonych stolików koktajlowych. Jeśli jednak zależy nam na tym, by goście mieli gdzie usiąść, bez większych problemów do naszych pokrowców na stoliki dobierzemy pasujące pokrowce na krzesła. Z szerokiej oferty sklepów i firm wynajmujących pokrowce dobierzemy takie, które będą pasować do przyjęcia w każdym stylu. Możemy też poszukać takich pokrowców, które według producentów są bardziej odporne na zaplamienia i uszkodzenia.

Dobór odpowiednich dodatków zapewni nam przyjęcie, które zapadnie w pamięć na długo. Nawet stoły i krzesła nie muszą być wyłącznie praktyczne – mogą być ciekawym elementem wizualnym. Pokrowce z nadrukiem logo mogą stać się dodatkową wizytówką restauracji.

Kategorie: Wyposażenie