Zmieniająca się ciągle moda sprawia, że ludzie chcą być tacy jak inni. Od pewnego czasu bardzo modne stało się uprawianie sportu, dlatego też można wiele osób spotkać na siłowniach lub podczas biegania i jazdy na rowerze. Również w technologii są rzeczy modne i mniej modne. Obecnie bardzo popularne są opaski sportowe mi band od firmy xiaomi.

Opaska mi band od xiaomi

czarna opaska xiaomi mi bandPowracająca moda na sport, jest bardzo dobra dla ludzi. Coraz więcej osób zaczyna biegać, chodzić na siłownie oraz jeździć rowerem. Dużo osób zaczęło także pływać. Jest to bardzo dobry czas dla opasek sportowych. Bardzo popularna jest czarna opaska xiaomi mi band, która jest zgrabna i dobrze wygląda. Opaska posiada wiele funkcji, a najbardziej znaną jest licznik kroków. W specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej ustalamy dzienny limit kroków jaki chcemy minimalnie wykonać a na opasce możemy go na bieżąco sprawdzać. W aplikacji widzimy także ile dni z rzędu udało nam się zdobyć postawiony sobie cel. Aplikacja posiada również takie funkcje jak mierzenie tętna, sprawdzanie pogody oraz robienie treningów. W opasce jest wpisanych wiele różnych sportów, między innymi takie proste jak bieganie i jazda na rowerze. Bardzo przydatną funkcja jest przychodzenie powiadomień na opaskę. Gdy nasz telefon na przykład obecnie się ładuje to my i tak jesteśmy na bieżąco z tym, kto do nas pisze, dzwoni lub innymi powiadomieniami jakie nam przychodzą na telefon.

Opaski xiaomi mi band w kolorze czarnym możemy kupić już od stu złotych. Są one dostępne w wielu sklepach z urządzeniami elektronicznymi oraz w sklepach internetowych. Kupując taką opaskę przez internet musimy pamiętać o dodatkowych kosztach za wysyłkę. Jednak jest to zaledwie kilka złotych, więc nie wpływa to znacznie na cenę.

 

Kategorie: Usługi