Mój mąż obraca się w biznesowym kręgu, więc w jego szafie można znaleźć praktycznie same koszule. Głównie są to koszule z krótkim rękawem, co w tej chwili jest kłopotliwe. Szef zarządził w firmie, że pracownicy nie mogą nosić koszul z krótkim rękawem, lecz wyłącznie z długim. Będziemy musieli zakupić kilka takich koszul, bo nie ma innego wyjścia. 

Bawełniane koszule męskie z długim rękawem

koszula męska z długim rękawemNa pewno koszula musi być wykonana z wysokiej jakości bawełny i lnu, bo jest to najlepsze rozwiązanie na porę letnią, aby skóra mogła swobodnie oddychać. Mąż jest uczulony na syntetyczne materiały, dlatego poszukujemy wyłącznie materiałów takich jak sztruks, kreton, dżins, batyst. Są to właśnie materiały bawełniane. Znalazłam świetną stronę z męskimi koszulami. Jest tutaj jedna koszula męska z długim rękawem, która szczególnie przykuła moją uwagę. Jest to koszula z mankietami, która świetnie będzie się nadawać w przypadku eleganckich sytuacji biznesowych. Materiał jest dosyć przewiewny, bez domieszki tworzyw sztucznych, co jest na pewno ratunkiem przed gorącem. Koszula jest w kolorze granatowym, bardzo modnym w tym sezonie. Niestety, ale mój mąż nie należy do osób najszczuplejszych, dlatego wybieramy tylko ciemne ubrania. Tylko przez ostatni kwartał przytył dwadzieścia kilogramów, co go bardzo załamało. Staram się u pomóc przy doborze ubrań, bo on nie ma na ten temat zielonego pojęcia. Zależy mi na tym, aby dobrze się czuł w pracy, a wiem, że ma bardzo teraz stresujący czas. Ma nowego szefa,który narzuca pracownikom nowe zasady, a także to, w jaki sposób maja przychodzić ubrani do pracy. To absurdalne, że w lecie, mój mąż nie może ubrać koszuli na krótki rękaw. Dotychczas nie sprawiała to nikomu problemu. Nie pozostaje nam nic innego, jak zamówić co najmniej pięć nowych bawełnianych koszul z długim rękawem. Całę szczęście, przy zakupie trzech otrzymamy duży rabat na kolejne dwie. 

Zamówiłam pięć podobnych koszul z długim rękawem. Za całe zamówienie zapłacimy tylko trzysta złotych, co mnie ogromnie cieszy. Koszule są z lekkiego, przewiewnego materiału, idealnego na lato. Bawełna jest najwyższej jakości i nie zawiera sztucznych domieszek, co przy wyborze koszul było dla nas kluczowe. Przynajmniej mam pewność, że mąż nie będzie się nadmiernie pocił w pracy.