Nie trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że w każdej stworzonej przez nas stylizacji najważniejsze są dodatki. Odpowiednio dobrane do ubioru, subtelnie podkreślą nasz charakter oraz osobowość. Torebki, buty, apaszki, jak również oryginalne nakrycie głowy to wszystko nadal tworzy całą stylizację. Jak dobrać je w odpowiedni sposób? Z jakimi ubraniami łączyć?

Piękne jedwabne chusty

chusty jedwabneJednym z ważniejszych dodatków są ponadczasowe apaszki lub chusty, które idealnie komponują się z każdym strojem. Największą popularnością cieszą się chusty jedwabne, ponieważ są najbardziej eleganckie i stylowe. Jedwab to delikatny i lekki materiał, który szczególnie dopasowuje się do naszych letnich stylizacji. Zapewnia nam komfort noszenia, ponieważ nie podrażnia naszej skóry. W wielu centrach handlowych, jak i w sklepach internetowych znajdziemy szeroki asortyment chust w różnych rozmiarach, kolorach oraz ciekawych wzorach. Z czym należy łączyć jedwabne chusty oraz jak je nosić? W zależności od indywidualnych upodobań najczęściej wiązane są luźno na szyi, gdzie taki sposób noszenia jest najłatwiejszy i najszybszy. Także w formie węzła najlepiej będą łączyć się z koszulami i eleganckimi bluzkami. Jak również na wzór krawata, który nie jest tak bardzo formalny, jak klasyczny krawat i wprowadza odrobinę swobody i elegancji w stylizacji. Cienką chustę możemy w dowolny sposób zwijać i wiązać, oryginalnie może nam zastąpić pasek w spodniach lub w sukience, a, jak również przewiązana na torebce lub kapeluszu będzie interesującą ozdobą. Bardzo ciekawym pomysłem jest chustka umieszczona na głowie lub we włosach, która całkowicie może odmienić nasz wygląd i za każdym razem nada dziewczęcej urody. Możemy wiązać ją w różnych formach w klasycznym koku, wpleciona w warkocz czy zawiązana na kokardę. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, ile pomysłów tyle ciekawych różnobarwnych stylizacji.

Chusty wykonane z jedwabiu będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby w każdym wieku. Wybrane w neutralnym kolorze dopasują się do każdej osoby i podkreślą jej codzienną, jak również odświętną stylizację. Dla bardziej wymagających osób dostępne są również chusty ręcznie malowane z dbałością o najmniejszy szczegół. W tak bogatej ofercie, z pewnością każdy dopasuje odpowiednią dla siebie.

 

Kategorie: Sklepy