Mam najwspanialszą mamę pod słońcem. Od kiedy pamiętam zawsze wspierała nie w moich postanowieniach. Kiedy potrzebowałam pomocy czy wsparcia zawsze przy mnie była. To dzięki niej wyrosłam na dojrzałą kobitę. Mam dobrą pracę i dobrze zarabiam ale brakowało mi czegoś w życiu. Zdecydowałam się na otworzenie świetlicy dla dzieci, które mają problemy w domach. Mogą do nas przyjść, posiedzieć. Pobawić się z innymi dziećmi czy porobić różne plastyczne prace.

Dzieciaki korzystały z kolorowych kartek

blok rysunkowy a3 kolorowe kartkiUdało mi się kupić w dobrej cenie fajny lokal. Nawiązałam współpracę z kilkoma firmami, które wytwarzają bloki, kartki, kredki , flamastry. Kolorowe kartki będą bardzo przydatne do wykonywania różnych prac, które planujemy robić z dziećmi. Firmy będą nam dostarczać Bloki rysunkowe a3 kolorowe i inne artykuły biurowe co jakiś czas zupełnie za darmo. Bloki, flamastry, farby są dosyć drogie dlatego cieszyłam się, że firmy zadeklarowały swoją pomoc. Zatrudniłam kilka osób, które mają doświadczenia z dziećmi przy wykonywaniu różnych prac plastycznych. Chciałam żeby dzieciaki, które nie mają kolorowo w domu u nas dobrze się czuły i żebyśmy motywowały ich do pracy i chciałam dać im nadzieję, że jeszcze w życiu na pewno coś osiągną tylko muszą chcieć, starać się i dążyć do spełniania swoich celów. Na zajęciach korzystaliśmy z różnych artykułów. Blok rysunkowy a3 kolorowe kartki cieszył się sporym zainteresowaniem.

Karolina wymyśliła origami więc kolorowe kartki były nam potrzebne. Dzieciaki zrobiła kilkanaście różnych prac. Można było wybierać jakie postacie czy rzeczy się zrobi. Niektóre były proste w wykonaniu, nad niektórymi trzeba było spędzić trochę więcej czasu ale dzieciaki się nie poddawały. Kolorowe kartki pomogły stworzyć piękne kolorowe origami, które dzieciaki zabrały ze sobą do swoich domów. 

Kategorie: Usługi