Razem z moim mężem organizowaliśmy duże przyjęcie urodzinowe dla naszych małych dzieci, która miało się odbyć ciepłym latem. Nasze dzieci są z tego samego miesiąca, dlatego też mogliśmy zorganizować dla nich wspólne przyjęcie. Impreza miała być bardzo duża, mamy sporą gromadkę dzieci, które mają swoich gości, dodatkowo chcieliśmy zaprosić także naszych znajomych oraz liczną rodzinę.

Kupiliśmy ażurowy namiot na imprezę urodzinową dzieci

ażurowe namioty imprezoweImprezę zaplanowaliśmy na godzinę 14, ponieważ w planie było zaproszenie dużej ilości dzieci. Chcieliśmy także podać specjalny obiad dla dzieciaków oraz dorosłych. Co roku organizujemy takie przyjęcia urodzinowe dla naszych dzieci. W poprzednie lato mieliśmy bardzo niemiłą niespodziankę, ponieważ trafiliśmy na wielką ulewę i popsuła nam całą imprezę. W tym roku postanowiliśmy przechytrzyć pogodę i przygotować się na każdą ewentualność. Postanowiliśmy razem z mężem jak wspomniałam już wcześniej zakupić specjalistyczny namiot przeznaczony na przyjęcia pod gołym niebem, tak aby służył nam długie lata i był wystarczająco duży, żeby pomieścić wszystkich naszych gości na przyjęciach takich jak to, które właśnie planowaliśmy dla naszych licznych dzieciaków. Chciałabym tutaj jeszcze nadmienić, iż mamy w sumie całą siódemkę dzieciaków, także impreza będzie bardzo duża i potrzebujemy bardzo duży namiot żeby ją zorganizować i pomieścić wszystkich naszych i dzieci gości. Żeby znaleźć najlepszy i najtańszy namiot wpisałam w najbardziej popularną i doskonale znaną mi wyszukiwarkę internetową następującą frazę – ażurowe namioty imprezowe. Ażurowe, ponieważ takie modele spodobały mi się najbardziej, były bardzo nowoczesne i futurystyczne w swoim wyglądzie. Otrzymałam wiele wyników, szukałam pośród nich producentów, tak aby jeszcze bardziej zminimalizować koszty zakupu takiego namiotu. Znalazłam bardzo szybko producenta, którego zakład był zlokalizowany bardzo blisko naszego domu.

Pojechaliśmy tam tego samego dnia. Panowie w bardzo profesjonalny sposób przedstawili nam swój asortyment z namiotami dedykowanymi na imprezy ażurowymi, ponieważ te podobały mi się najbardziej. Ażurowe dziury były w nich wypełnione szkłem lub planetkom w wersji ekonomicznej. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na najlepszy model.

 

Kategorie: Usługi