Małe dzieci nie rozróżniają zabawek przeznaczonych dla chłopców, czy dziewczynek, ponieważ to rodzice to czynią za nich. Maluchy bawią się tym co akurat uważają za interesujące, dlatego nie ma nic dziwnego w widoku dziewczynki w samochodziku. 

Co posiadają samochodziki na akumulator? 

autka na akumulator dla dziewczynekChyba każde dziecko szaleje na widok bujanego samochodziku, który najczęściej znajduje się w Galerii Handlowej. Chwila przebywania za kierownicą daje im poczucie jakby prowadzili prawdziwy samochód. W sklepach zabawkowych znajdziemy autka na akumulator dla dziewczynek i chłopców w wieku od dwunastu miesięcy do nawet czterech lat. Są to w pełni samodzielne pojazdy, które napędzane są elektrycznie dzięki wydajnemu akumulatorowi. Ich zaletą jest możliwość zdalnego sterowania na przykład przez rodzica. Samo kierowanie samochodzikiem nie jest trudne, gdyż wymaga jedynie opanowania kierownicy, pedału gazu i przycisku na kierownicy, który odpowiada za zmianę kierunku jazdy. Dla bezpieczeństwa dzieci, fotel kierowcy i pasażera w przypadku dwuosobowego autka, posiada pasy bezpieczeństwa. Konstrukcja autka pojazdu elektrycznego jest dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach, aby zminimalizować ewentualne urazy powstałe w wyniku zderzenia z przeszkodą. Samochodzik ma gumowe koła, mocne hamulce, wytrzymałe amortyzatory, boczne lusterka, klakson, a nawet niewielki bagażnik z tyłu. Dla dziewczynek dostępne są modele w jasnych, pastelowych kolorach, natomiast dla chłopców autka czarne, zielone, lub granatowe. 

Zakup takiego samochodziku jest świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla dwu – trzyletniej dziewczynki, która lubi jazdę samochodem. Choć na pewno taka zabawka spodoba się każdemu dziecku i będzie wzbudzać podziw na spacerze wśród jej rówieśników.

Kategorie: Dzieci